Ourz
Сложих Уин8 на едно PC... Сигурно стои супер на таблет или телефон, ама е много зле за комп. 7 ми допадна още с първите секунди навремето ...
notexist
Сестрата на супермен във финала на Хейвън.
belushka20
Въпрос на деня : Какво е най-романтичното нещо което сте правили за някого/някой е правил за вас?
Bobdweller
Гейската ми фирма не е превела заплатите днес... супер.
blacksnoopy
Започнах Go On S01. Not bad
disappointed
Винаги се чувствам малко гузна, когато навляза в нечие минало лично пространство и снимам. Но си тръгвам жадна за още. Мазохистично.
notexist
Няма да е нексус, но и на галакси ес2 съм доволна ;д
Аз тия дни мисля да го сложа на лаптопа, пък ще видим.
Dec 16 2012, 21:40За лаптоп може по-да става. Аз го сложих на един комп и хич не ми стои приятно. Няма да рискувам да преинсталирам моя комп за сега.
Dec 16 2012, 21:56