alish
взимам си днес аз една от бисквитките с късметчета и си казвам, че сега ще ми се падне някакво супер яко късметче и супер много ще ме разведри.а получавам:"Защо
notexist
Заредена с кола, целувки и фигаро, супер яките сандвичи се пекат, няколко сезона на сериала.. ииии тези няколко дни, в които съм сама, няма да са толкова тежки!
belushka20
So I decided to go to Omegle
belushka20
Въпрос на деня : Къде ви е слабото място?
belushka20
Имам муза! Дойде ми музата! Умирам от кеф от месец и половина всичко ми е криво и не ми се рисува и пуф тая вечер - муза! Ох не знам кой знае усещането ама ..
notexist
Omg! Навремето имах супер хипер дупер много сладки такива животинки! Другия път като си ида на село ще ги диря в играчките! :Д
engise
Ето заради такива нещастници в днешно време не можеш да си кажеш реалната цена за труда без да ти се изсмее клиента в лицето и да си тръгне
http://gepi.bg/offers/IZRABOTKA-NA-UEB-SAIT-ILI-ELEKTRONEN-MAGAZIN-SA...html
"Защо да не разделим празничните задължения? Аз ще подпиша картичките, а ти - чековете." O.O
Nov 28 2012, 21:08