SaTaSi
Боли ме гърлото, и гласа ми е супер гаден днес. Направо стърже... Нямам сили да отида до магазина. Пффф кошмар.
aviatrix
колежката вади супер отчаян от живота поглед ... то и аз на там отивам де ... с тия глупости дето са ги писали колегите ... :X
podmatrix
Колите и ключодържателят от промоцията на Кока-Кола са на лице, но 3те чаши НЕ :X
viktorkoichew
Най-якото чувство, когато клиент се върне на следващия ден и е супер доволен от това, което си направил! @SunnyBeach Даже Corona ме почерпиха ;D
alien_firefox
Търся един клип. Сниман е някъде в емирствата. Имаше някви БМВ-та дето правеха дрифтове и караха на две гуми. Жените и певицата бяха със забратки.
sickornot
linkin park wants to be my firend
Bobdweller
Гласувайте за новата кауза на Walk2Help! Не че искам да си натрапвам мнението, но лично според мен трябва да обърнем внимание на бездомните хора този път!
http://www.walk2help.com/vote/popular
Е не...
Jul 18 2012, 15:19Ееее, чу супер яко. Ако не е за фууд-а, то е забавлението
Гледай какво шоу става ;р Искам и аз да танцувам там и да се правя на робот :Д
Jul 18 2012, 15:26