specter
Kindle-а е супер. Само да ми свършат изпитите...
simsy
Днес от 15.15 - защита на дипломната.
specter
E-Book Reader или + още 100-200 лева за таблет ? Мнения?
Напоследък чета доста книги в електронен формат и компютъра и телефона направо ме побъркват....
bekyarov
edno23 y u so hard to use from phone :/
dandelion
Супер кавър на I'm sexy and I know it - LMFAO
аххх, красота!!
Най-най-най-подтикващото към размисли място
Видяхте ли миражи? 
Jun 16 2012, 13:47правехте ли като в клипа http://www.youtube.com/watch?v=2uYs0gJD-LE
Jun 16 2012, 22:171. ако те хванат с такава цветна бурка - затвор
2. тея коли из дюните?!
3. Мъжете не си покриват лицата принципно. А иначе ми се ще да направя и тя..
Jun 18 2012, 11:46..каквото прави
Била съм в кола на 2 гуми, но не и навън през прозореца. Леко невъзможно ми се струваше по онова време
@mitternacht нямаше фата моргани 
Jun 18 2012, 11:48