krAsInkA
Ооо стига де, днес всички само за това земетресение говорят, само аз ли не съм го усетила?
krAsInkA
Как пък можах да си помисля че у нас някой ще ме остави да поспя...
t0m3kk
де'а... нода засича няк'ъф вирус в блога ми... JS/Iframe.DK, та някакъв съвет как да изчистя това лайно?
Sinbg
Нова суперхрана за всички, които искат да отслабнат и едновременно с това да са пълни с енергия, обръща фокуса ни върху здравословното и диетично меню – семенат
http://sin.bg/chia-superhrana-za-otslabvane
aviatrix
Никой не се обади , значи не съм нает. NEEXT!
engise
This license agreement can't be fooled
t0m3kk
Булката ми подари 20 гр. сребърен медал на Св. Георги, като в края е позлатен... Супер много ме зарадва и изненада с избора си!
На мен всичко ми е в главата, но уви нямам никакви подготвени неща за такива случаи и при един по силен трус (от който се събудя ест) ще се налага тепърва да
May 22 2012, 12:00събирам фенерчета, документи и т.н
May 22 2012, 12:00http://jenite.bg/%D0%9D%D0%BE%D1%89%D1%82%D0%...83260.html
May 22 2012, 12:01I az ne sym go usetil
May 22 2012, 13:05 през mobiАз и да го бях усетила, както бях супер изморена, нямаше да си направя труда да стана от леглото
най - много щях да се претърколя под него 
May 22 2012, 13:43