Търсене на постове: сълзи

Надя
samotnata
И често познавам сълзите в бутилките вино, в чуждо легло. На четиридесет и три съм и мечтите захвърлени оставиха сърцето само ....
Надя
samotnata
@Dr1nata хахахахахахх ето това е истинска сила :Р Колко метафорично! Пиеш сълзите си :Р
rymi
byrkanica66
Лъжат те само ако се оставиш да бъдеш излъган !Приятел е не този който ти бърше "сълзите" а онзи който който търси причините за тях!
hurmaqny
Лошо ми е - добре. Не бива да ям - добре. Но какво да кажа когато майка се връща посред нощ и носи голям пакет бирени фъстъци само за мен? Ох, просълзих се...
The Bot
bot23
[ff123] [ianchefff] Крокодилски православни сълзи http://tinyurl.com/pk8nup
The Bot
bot23
[ff123] [priqtel12] За прелетните птици..........;за сълзите на майките.......;за нещата, за които наваксване няма..... http://tinyurl.com/pejd6m
rr
miStalE
хахахха майка ми иска да й тегля ''сълзи над босвора'хахаааах
Йордан
leader
Взеха да ми текат сълзи от очите...явно са много преуморени...лека от мен и от тях :)
Ruslan Trad
Sham
ауу каква турска песен слушам, тежка ,капят кървави сълзи
Георги Костадинов
Forsi
@tedo92 "Камъкът на сълзите" от поредицата "Мечът на истината" :)
Георги Костадинов
Forsi
:|: Отивам да чета "Камъкът на сълзите" :) :|:
Георги Костадинов
Forsi
Реших се,утре копувам "Камъкът на сълзите",а и днес си взех Promo Chip ;)
http://promochip.bg/
Свилен Попов
svil4ok
Две очи разплакани, две сълзи горещи... много хубава песен !
Георги
FeelTheFear
@venom Мн ме радва, ся слушам Ловец на сълзи ;)
Георги Костадинов
Forsi
@axeny Уникално! Проблема е обаче ,че първата книга "Първото правило на магъосника" е няма :( И сиг. ще трябва да почна направо от "Камъкът на сълзите".
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата