Търсене на постове: сълзи

Аспарух К.
acnapyx
Всичко, което може да се каже с една песен: http://is.gd/4XbeO Днес U2 просто ме докарват до сълзи.
Стефан Митев
Rx-Ende
Нова вълна морски сълзи, възнесени от вятъра удари стъклото ми // Maroon 5 - Secret
Преслав Панайотов
pisio
.. И отново сърцето плаче с кървари сълзи ..... И душата изпепелена до основи :(
Бонка Живкова
1255685543777331.jpg DANGERZONE
Жените проливат по-често сълзи от мъжете http://svejo.net/home/link_summary/444792-Jen...-ot-mujete (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/444792-Jenite-prolivat-p...jete
etienia
Дъждовни капчиции тупат по листата на дървото, но това не са тъжни сълзи, това е само мъката на този, който ги слуша....
Еми Окснитси
dandelion
Aх как искам момини сълзи.
Красимир Крумов
leonartis
Сълзите ми на умиление се търкалят като разпилян грах по ламиниран паркет, като слушам проф`то Добрев да обяснява колко е добра Йорданка Фандъкова. Е а стига де
Георги Динков
gogata2427
Дамм,разбрах кой харесва тва момиче дет' харесвам аз.. Явно скоро няя ме бъди.. :D Ше праа тихи "сълзи" и ше са мъча да живеа.. :D :P
Юлиян
yuliyan
@simsy, опиши ефекта след това. <- предполагам ще ти омекнат колената и ще се просълзиш :)
Преслав Панайотов
pisio
Бате Пешо - Сълзите (най - тъжната песен на света)
-=*****=-
mitternacht
Доизгледах Форест Гъмп и сега ми е някакво супер шантаво.Да призная-насълзих се.Някои класики сред филмите са такива заслужено!Невероятен филм.Ама вие си знаете
Вангел Стоев
venom
На погребението ми ще слязат, милиони ангели да ме накажат, на ред до тях ще бъдеш ти и със сълзи на очи ще проклинаш всички дни
Георги Динков
gogata2427
@sandprince :D @samotnata Оо,аз вчера и аз с 3 ката и кат' се качих на един мотор да го напълня и ми текнаха сълзите :D Хуу , че се бях облякъл :D
GaN
_GaN_
Смях до сълзи :)
Белкин
ReXTaN
@sentinel hahahah направо ми се насълзиха очите :D
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата