Лично от @apostoloff - "Ти като си толкова умен, защо не си прочут и богат като мен???" Просълзих се. Депресирам се, зарязвам всичко и се изнасям в Камчатка.
@FeelTheFear По-голям от теб,Ни та Бива, Ловец на Сълзи, Пречка за любов,Сънувах те,Позната история,Искаш пак,Всичко свърши,Фани тоя хуй,Извинявай,Женски работи
@oXteR това ясно :# ние лаем, вие грухтите и керванът си върви.. кочинка.. лирически бих се изразила "правите си кал с нашите сълзи", ама ми се псува мам* му...