Търсене на постове: сълзи

Маруш "Луци" Денчев
antubis
@sandprince - малко ми остана :) С всеки случай ми се се насълзиха очите. Д'еба
Йоана Николова
ladyjoana
просълзих се от смях :) :D
http://cynical.elfglade.com/?p=1987#comment-26687
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Лично от @apostoloff - "Ти като си толкова умен, защо не си прочут и богат като мен???" Просълзих се. Депресирам се, зарязвам всичко и се изнасям в Камчатка.
Вангел Стоев
venom
@FeelTheFear По-голям от теб,Ни та Бива, Ловец на Сълзи, Пречка за любов,Сънувах те,Позната история,Искаш пак,Всичко свърши,Фани тоя хуй,Извинявай,Женски работи
The Bot
bot23
[ff123] Сълзички http://tinyurl.com/dcevcd
The Bot
bot23
[ff123] [hristam] Момини сълзи http://tinyurl.com/cf2rvx
Теодор Георгиев
tedo92
"Дъждовните капки тупат по листата на дървото, но това не са тъжни сълзи, това е само мъката на този, който ги слуша"
The Bot
bot23
[ff123] [orle] Три години разбиране в шест часа сълзи (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/cqotfj
шУс!
notexist
@oXteR това ясно :# ние лаем, вие грухтите и керванът си върви.. кочинка.. лирически бих се изразила "правите си кал с нашите сълзи", ама ми се псува мам* му...
Вангел Стоев
venom
Сълзите ми не си за вас, а са за мен ! Така че ловецо на сълзи ела и вземи си !
Ally
alish
@man0l трогната съм от признанието до сълзи :X
Йоана Николова
ladyjoana
@podmatrix просълзи ме този клип... да почваме и ние яко секс... като тяхната жизнена философия..
Малина Баракова
Mality
@KOx2 просълзи те факта че?
KOx2
@Mality пуснах сълзичка :D
Йоана Николова
ladyjoana
Графа - Влюбени сълзи :) настроението ми се оправи :) и все пак са останали добри и усложливи хора на този свят... :)
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата