Marico
Днес направо останах без очи. Що сълзи ми причини изправянето на тия лога. Дано да се получи добре на протера.
Sofia
Искам да мога да се наплача като всяка жена. Да стоя и реки от сълзи да текат от очите ми и да носят облекчение. Просто не мога.
stefcho
по-брутален смях е и от сръбска комедия. със сълзи съм се смял
Marico
@Bibcho Представи си, че под водопада се къпе младеж с готино дупе. По-добре ли е? Всичко отминава под това небе, реките от сълзи - и те.
Trinity
Отдавна не бях плакала на филм. Хлип хлип. Избърсвам си сълзичките и се захващам пак за работа.