ае няа да овърклоквам, разгледах ги..но мн пари бе ако са толкова добри, колкото и пари струват, няа шанс да успея да му ползвам и 50-60%та от производителн.
ще ги издебна след няколко месеца пак да им паднат цените и ще видиме тогава какво дали има нещо ново на пазара + какви reviews ще изкажат ползвателите на i7
Съветвам те да си вземеш такъв, който може да се оverclock-ва. Не е много по-скъп, а ще ти донесе доста повече производителност и ще издържи повече време.
@DMedia Пуснал съм майнкрафт сървър с доста хора вътре, и се чудех дали можеш да наминеш да направиш онова с буустърите ако ти се занимава Да поиграеме
Че може би проблема е в моят телефон и не мога да бъда свързан със сървъра/рите. Евентуално да се свържа с тези, които са ми продали телефона (и т.н.).