svenxxx
Оффф, тия от ХостСийн все имат проблеми с тъпите си сървъри, вече ме дразнят :X Май ще ги сменям скоро. Някакви идеи за добър хостинг? Набелязал съм си ns1.bg
dandelion
Въпрос изискващ бърз отговор. Как мога да направя спредшиит на ексел 2011 (мак) чрез който да пратя един и същи мейл на 200+човека, всеки мейл с името им.
joronedelchev
Ако някой ви казва, че броячът ТУХО става за нещо - да не му вярвате. По-добре да го махнат. Да се знае, че няма такъв, за да не се лъже народът.
mind
Ще мие интересно да споделите в коментар на този пост, какъв вид хостинг услуга ползвате? Shared, VPS, Dedicated, Cloud? (Pst. Не питам къде, а вид.)
svetoslav
Смятай какво мислене и речници имат днешните хлапета ... на това не му давам повече от 13г.
t0m3kk
@Method-X е нестига, че го правиме, за да им спестим кинти и на нас да си спестим време, 'ми и сървърите ли да им купим ;D
Free.hit.bg
Feb 23 2011, 17:43Хахаха, ти ми предлагаш лошото от най-лошото! xD
Feb 23 2011, 18:10Конкретезирай, какво точно желаеш и ще хората ще ти дадат по-точни примери
Feb 23 2011, 18:16Hit.bg ne e nai-loshoto
Feb 23 2011, 18:53Ще изчакам jump.bg да активират и начин за плащане чрез EasyPay.
Feb 24 2011, 19:11