t0m3kk
Тия от abv са ебати злетаците... не им работят коректно сървърите, а дори не може да се свържеш с тях... и при нас виснат една камара мейли в опашката...
Ethernet
Абе к'во стаа с тоя YouTube бе д*ба майка му?
tsonchev
Кога ще се възстанови възможността да тегля картинките от сървъра на edno23.eu ?
aviatrix
Може ли да пробвате да качите картинка тук над 2 мб и да ми кажете дали работи?
mitternacht
final, да не става ПРЕКАЛЕНО много спам
_e7
ПО ПОВОД СМЯНАТА НА СЪРВЪРА, ОБЯБЯВАМ ТОЗИ ДЕН ЗА SONIC DAY