Търсене на постове: сървър

Snoopy
blacksnoopy
Ох, трябва да преместя един wordpress на нов сървър
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
блааа ... 100tb трафик от амазон = 8499.13$ , 100tb трафик + сървър с 8гб рам и 4 ядра , = 139 евро нека добавим още 1 за GEO redundancy ... 280euro .. и общо
Snoopy
b_560x95.png blacksnoopy
Намерих си едно българско сървърче
http://www.gametracker.com/server_info/83.143.144.7:27072/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
RTM версията излиза на 15/16-ти август. а официално може да се закупи на 26-ти октомври :)
Никола Валентинов
L0f3n
Продавам космически компютърен интернет, броудбанд връзка до датацентъра в зона 51 по оптичен кабел, криптиране на протокола през SAL блейд сървъри и трансгалак
Георги Цветанов
t0m3kk
Ами така е... трябва да има такива трикове за хора кат' Българите... то нормално ли е да даваш нек'фи луди пари за олигофренски игри!? :D
http://www.mobilebulgaria.com/news/23794/%D1%85%D0%B0%D0%BA-%D0%BD%D0...0%B5
Наси
nveselinov
В 5 сутринта телефона да ти се разпищи, че един slave сървър е паднал...
Peter Nikolow
bgdn
@eXtreme ей Боги - май си на мушката на Anonymous. Да не хакнат ПУ-то!!!
eXtreme
eXtreme
Някой има ли собствен мейл сървър?
Алекс
ipJel.png alex95
Току-що много успешно скапах конфигурацията мрежата на един сървър. iLO to the rescue! :D
Алекс
alex95
Мерси, че изгоряхте 3ком-ската ланка на рутера, близу. @DMedia ме разкъса на парчета че нямало сървър :D
Peter Nikolow
bgdn
Аванта! iPhone DLNA сървър за обмен на музикалната колекция към XBox, PS3 и други DLNA клиенти http://bit.ly/LlhZYH - БЕЗПЛАТЕН днес
Еми Окснитси
dandelion
Неделя заминавам за Дубай, а още нямаме нито сървър нито хубав интернет. През някакъв умрял remote desktop client ще ме карат да работя.
Георги Цветанов
t0m3kk
Може би ще премина към .bg ... Но да видим :)
M.K.
okayguy.jpg engise
-100 лв от следващата заплата.
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата