Търсене на постове: сървър

its not Eddie
sanic-da-hetgoghh_o_1650203.jpg _e7
състоянието на сървъра
Snoopy
blacksnoopy
Я споделете някой CMS за project management (инсталация на собствен сървър). Досега ползвах Redmine, сега пробвам Solo
http://www.getsoloapp.com/
-=*****=-
mitternacht
Ако всеки пускаше постинги пропорционално на броя пъти които влиза и на времето което виси тука, щяхме да прегреем горките сървъри за няколко минути :D
Белкин
Happy_Feet.jpeg ReXTaN
тази вечер ще паднат и сървърите на сайта от тази неочаквана активност! :)
Теодор Георгиев
tedo92
Току-що Адоуб ме депресираха. Ясно беше, че ще го направят, но очаквах да е след няколко години...
http://www.fastcodesign.com/1672521/adobe-there-will-be-no-creative-suite-7
its not Eddie
_e7
Защо edno23 се бави вечерта? Проблемът свързан ли е с jump.bg?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
лаптопите не са създадени за каквато и да е по-сериозна работа от писане текст.
Леприкон
ZzZaPyr
2 файла с еднакво име: Едитваш единия, тестваш другия и се чудиш защо по-дяволите нищо не става... An hour wasted...
Георги Неделчев
joronedelchev
Искам гаврата със Стив Джобс и Епъл от Movie 43 да се появи в някой видео-сървър, за да си я кача в блога.
Our
Ourz
font-face работело много по-гладко от cufon. Да дойде тоя дето го твърди да се занимава с бъгнярските му истории ...
Our
Ourz
Някой да знае хубав, сравнително пълен WoW сървър? Без значение дали на Cata или WOTLK. За предпочитане с по-нормален XP-Rate :)
Snoopy
blacksnoopy
Ново сървърче - i5, 8GB RAM, 15k HDD
Георги Неделчев
joronedelchev
48 гигабайта бонус от Dropbox, за 2 години. Някой друг получил ли е такъв подарък наскоро?
____♂
spaceman90
Zamunda на смъртен одър...
Георги Неделчев
joronedelchev
На Туитър пак му изнемогват сървърите, взе много често да му се случва.
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата