spaceman90
Кво става с тва Diablo,ще го кракват ли няма ли да го кракват..?!
alex95
Пиша DNS сървър на java, който поддържа dynamic dns top-level домейни.. ;D Близуу са пълни идиоти
Ethernet
Давам Free ключове за Super Monday Night Combat за Steam!
http://www.uberent.com/site/
aviatrix
айде народе , гасете лампите !
bgdn
Ще минаваме на EC2/S3/CF/R53 цените са повече от прилични...
joronedelchev
Сайтът и сървърите на Нова тв продължават да са на любителско ниво. А иначе все някой друг им е виновен, че бТВ ги бие по рейтинг.
alex95
Аз съм идиот. Забравил съм си флашката на един от сървърите.. Сега се логвам и гледам safely remove device, facepalm
eXtreme
Май цял ден ще си откарам днес с човъркане по DNS сървъра на ПУ...
blacksnoopy
Intel Xeon 5148 2.33 GHz 4M L2 Cache 1333MHz FSB LGA771 Dual-Core Low-Voltage Processor - $15.77
http://www.amazon.com/Intel-1333MHz-Dual-Core-Low-Voltage-Processor/d...HAXC
Нека се позабавят малко, че трябва да пиша дипломна работа. Другият месец ми е ок
May 17 2012, 14:44Предполагам, че хората от Garena ще са първите които ще направят сървър щом се кракне, но не мисля, че скоро ще стане това. Все пак излезна преди 2 дни
May 17 2012, 14:48по сървар се работи още от бета-та, но ще се позабавят малко с 1-2 месеца поне
May 17 2012, 15:00ем,бях се надъхал,ама така по-добре,тъкмо сесията ще свърши
May 17 2012, 15:09@spaceman90 +1
May 17 2012, 18:07