Търсене на постове: таван

-=*****=-
mitternacht
Блях.Утре е понеделник=ранно ставане, пътуване в "оня" град, нова седмица на скука.Блях.При все, че се самонавивам, че съм влюбен.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
айде време за спане, че утре 06:00 живот и здраве ставане и на даскало.
GaN
_GaN_
@naddito Видя ли таблите на Каменица на тавана?
Никола Павлов
Nick
Най-неприятната част от денонощието обикновено е ставането. Добро утро и честита нова седмица. Аз се запътвам към бърлогата, ама как само ме мързи!
blondin40
Всеки може да упикае пода...Бъди пич насери тавана !
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Бербатов, моля ви се, щял да "преосмисли" оставането си в националният отбор. Доживях да чуя такова нещо. Моля ти се, "Берби", не ни напускай! Много си ни нужен
funkoff
Сетих се за репликата по повод мързела и ранното ставане, а именно: "ставам по рано, за да имам повече време да не правя нищо".
kypidoncheto
Добро утро =) мисля че днеска лека съм подранила със ставането за това може би ще се върна пак в леглото :P
Огнян
kregma
Добро утро малко избързах със ставането след такава вечер :> Плана е да потичам със кафенце в "Silverpine Forest" :> пък после ще го мислим:>
Стилиян Стефанов
stylius
Тавана на Бастилията в Русе се е гътнал!
http://news.ruse24.bg/64723.html
Огнян
kregma
Добро утро:>! Днес ставането беше сложно..но все пак имам задоволителен отговор на въпроса 'защо' и много "комуникативен" шеф който звъни от 7.00:>Хубав ден:-)
ameli
еха толкова ранно ставане за мен..мдам но основателната причина е на лице :P чакат ме спагетииии ЮхУ ! ! !
Николай Йорданов
nplus
Снощи, в леглото, гледах замечтано звездите, мислейки си: "Къде, по дяволите, е таванът?!"
Бахар Мустафа
axeny
@A123 [15:32:12] man0l каза: е ще си ударя гъза в тавана
Бахар Мустафа
axeny
[15:32:12] man0l каза: е ще си ударя гъза в тавана
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата