Sham
По телевизията няма нищо интересно, пускам сателита при това положение.Да гледам Том и Джери на арабски.
inayuukicross
Вчера неволно чух в някакво предаване по телевизията някакъв мъж каза :"Рок'ен'рол-а не е за ора"... Аз- не човек? : D
Manuel
Позяпах малко телевизия тази вечер, не е чак толкова зле колкото си представях.
ZzZaPyr
Абе кво става в тоя свят? Преди малко по телевизията разбрах, че някакво 16 годишно момче в сърбия е убито, почнах да търся и какво намирам...
leonartis
Дълго се говори, много се мисли и последната дума е на господин Борисов. Профито Добрев по телевизията.
leonartis
Скучно предаване, скучни участници, скучно говорене, скучна водеща - Красимира Петкова, върви в момента по Телевизия Шумен, изгледах го почти цялото.