dandelion
Излязохме си като пичове от лекцията на една гостуваща лекторка от Измир, която обясняваше какво е телевизия...
http://dandelion.edno23.com/view/post:351618
acnapyx
"Интересувате ли се от политика?" "Разбира се!" "Активен или пасивен?" "В смисъл?" "В смисъл - депутат ли сте, или просто гледате телевизия?"