Търсене на постове: телевизия

Стефан Митев
Rx-Ende
По bTV новините дават за убитото момче във Варна. И междувременно пускат от руските клипчета с биещите се лапета. Мдаа, не трябва да гледам телевизия..
hurmaqny
Само педерунгели по тая телевизия днес!
Георги Динков
gogata2427
Ам,лягам да гледам телевизия.. какво да праа инак' :D .. !?
Веселин
blendaz
@neutron разглеждам нета ся и гледам The Fast and the furious по нова телевизия :P
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Да не си видиш снимката в телевизията после?!? :D
boqnrusev
1254299940639505.jpg skarabei
Биг Брадър промени телевизията завинаги http://is.gd/3Oklz (чрез @svejo)
http://is.gd/3OklC
hurmaqny
Пускам за секунда няква мижава телевизия и чувам "сйекс!" :D
The Bot
bot23
[ff123] [vasmer] Мамо, дават ме по телевизията! http://tinyurl.com/yccqjdd
В. Сотиров
sown
Ям пуканки и гледам Deja Vu по Нова телевизия ^^ Добро филмче излезна..
Volutans
urlbg
тцтц по телевизията няма нищо интересно... :(
Ангел
angelovarna
@X7r3M1s7a покрай тези турските сапунки съвсем престанах да гледам телевизия,не знам откъде им дойде на акъла да ги пускат тези простотии,сякаш сериали няма...
Божидар
Bozhidar
@Paola oo няма представа..не съм гледал телевизия от месеци.Май че discovery и новините :)
The Bot
bot23
[ff123] Есента на телевизията http://tinyurl.com/yccomn2
Александър Атанасов
mind
Т'ва тъпото предаване по нова телевизия за танците стана поредния мелодраматичен сериал. Опусумите друго не могат да направят!!
Какво мислиш?
1253212006716030.jpg kakvomislish
Какво мислиш за предаването “Цената на истината” по Нова телевизия?
http://kakvomislish.com/za-predavaneto-cenata-na-istinata.htm
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата