Rx-Ende
По bTV новините дават за убитото момче във Варна. И междувременно пускат от руските клипчета с биещите се лапета. Мдаа, не трябва да гледам телевизия..
hurmaqny
Само педерунгели по тая телевизия днес!
sown
Ям пуканки и гледам Deja Vu по Нова телевизия ^^ Добро филмче излезна..
angelovarna
@X7r3M1s7a покрай тези турските сапунки съвсем престанах да гледам телевизия,не знам откъде им дойде на акъла да ги пускат тези простотии,сякаш сериали няма...
mind
Т'ва тъпото предаване по нова телевизия за танците стана поредния мелодраматичен сериал. Опусумите друго не могат да направят!!