pesho
Забранете терористическите гълъби! Спрете интернет, телевизията, телефоните, телеграмите и водопреносната система! Да живее социалистическия строй!
http://nickpavlov.net/blog/2009-01-29/gokill-yourselves/
lyubaca
всеки път когато пусна бългаска телевизия се чудя, как е възможно да ми натрисат всяка вечер пред очите толкова плиткоумни "звезди" ! а ти ?
Qlamoff
Абе що някой не направи БГ Хип-Хоп телевизия? Писна ми от тея чалга телевизии...
Mihaelina
Баси по телевизията дават порно с бабички... и то с дебели бабички.. ужас..
Manuel
Спирам да гледам телевизия! Не ми влияе добре на нервите...
bubulinka
ауууууу оказа се, че ПР-ите на нова телевизия си го разпространяват тоя текст. Ебаси!
Manuel
Дават "Адвокат на Дявола" по Нова, евала за добрия подбор на филми на Нова, за първи път съм приятно изненадан от някоя телевизия.
antubis
Някой да знае дали ще предват концерта на U.D.O. на живо по някоя телевизия?