Търсене на постове: телевизия

Петър Илиев
1233227523463418.jpg pesho
Забранете терористическите гълъби! Спрете интернет, телевизията, телефоните, телеграмите и водопреносната система! Да живее социалистическия строй!
http://nickpavlov.net/blog/2009-01-29/gokill-yourselves/
KOx2
@Rx-Ende не гледам телевизия но от теб разбирам ЧЕ СЪМ БИЛ ПРАВ :)
любака
lyubaca
всеки път когато пусна бългаска телевизия се чудя, как е възможно да ми натрисат всяка вечер пред очите толкова плиткоумни "звезди" ! а ти ?
Николай Йорданов
nplus
@CarreraGT и по двете ще дават, като по ТВ7 ще има и тренировки, а по BTV - само състезания и квалификации, че от FIA искали те да са по ефирна телевизия :D
Йордан
Qlamoff
Абе що някой не направи БГ Хип-Хоп телевизия? Писна ми от тея чалга телевизии...
Марти
legrandelf
@voic4e Ами... нито радиото, нито телевизията имам... кажи какво внимание да им обърна :) Нещо интересно ли казват/предават?
The Bot
bot23
[bgblogs] Протеста по телевизията (via Блогът на Делян Делчев) http://tinyurl.com/7dbao7
Михаелина Лилова
Mihaelina
Баси по телевизията дават порно с бабички... и то с дебели бабички.. ужас..
patblansh
@Sham по телевизията ;)
Мануел Симеонов
Manuel
Спирам да гледам телевизия! Не ми влияе добре на нервите...
Любомира Новачкова
bubulinka
ауууууу оказа се, че ПР-ите на нова телевизия си го разпространяват тоя текст. Ебаси!
Мануел Симеонов
Manuel
Дават "Адвокат на Дявола" по Нова, евала за добрия подбор на филми на Нова, за първи път съм приятно изненадан от някоя телевизия.
Goldy
Лежа си и чатя и гледам как по телевизията някакви си лежат и чатят. Светът е опасно място :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Някой да знае дали ще предват концерта на U.D.O. на живо по някоя телевизия?
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата