Търсене на постове: телевизия

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@amigo незнам .. аз не гледам телевизия принципно .. само промивки на мозъка има там ...
kypidoncheto
@Lam40 Какво дават по ТВ-то щото не съм гледала ТВ от 1 седмица ... забравих какво е даже телевизия :D:D:D
Мануел Симеонов
Manuel
Тези дни от годината са някак депресиращи ако не си на 10 годинки, помня тогава се радвах, че цял ден даваха анимации и приказки по телевизията :)
Анелия
Anellya
Четейки вестници и гледайки новините по телевизията осъзнавам, че предпочитам да съм социопат... да ме питат после колегите защо не мога да понасям хората!
Snoopy
blacksnoopy
Български вариант на хитовото шоу "Fear Factor" ще се появи в ефира на Нова телевизия през пролетта на 2009 г.
Цветелин Павлов
sentinel
Прозяв. Какво правих днес цял ден? Гледах телевизия и се излежавах! Практически не съм ставал. А стига ли ми? Нее...! връщам се пред телевизора!
Любомира Новачкова
bubulinka
леле като гледам Бареков как се мъчи милия.... се сещам защо не искам да се занимавам с телевизия
Стилиян Стефанов
stylius
Новините на по Русенската Телевизия за OpenFest 2008 Русе. В главната роля: Богомил Шопов :).
http://rtvcrs.com/index.php?target=video_news&days=29-11-2008
Йордан
Qlamoff
@unleashed @antubis колкото и да е хубав сайта (не е чак толкова...) телевизията си остава супер зле...
Мартин
MARFI
Марто го четоха по телевизията, вярно отдавна, но все пак си е признание :)
http://svejo.net/home/link_summary/107619-ReTV-pokaza-Marfuziinet
Цветелин Павлов
sentinel
да поработя или да погледам телевизия, да поработя-я-я или да гледам телевизия-я-я-я, да поработя-я-я-я-я-я или да гледам телевизия, да поработя-я-я-я-я или да
Георги Неделчев
joronedelchev
Алберт аут - коментар за уволнението на Коритаров от Нова телевизия. Цъкни върху линка...
http://www.joronedelchev.com/2008/11/blog-post_21.html
Красимир Крумов
leonartis
Уволниха Коритаров от Нова телевизия. Не харесвам биографията му и миналото му, но е единственият интересен в тв ефира.
drJeckyll
телевизия: GTV - Прелюбодейци Diema+ - Хванати в изневяра разнообразие ...<Jeckyll.NET>
Мануел Симеонов
Manuel
Телевизията е нещо страхотно !!!
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата