joronedelchev
Новина от последния час: Павел Станчев е изритан от Нова телевизия. Крайно време беше.
stefcho
мразя да гледам нба по китайска телевизия.
georgimateev
ама то е католически празник, бе пич. Т'ва не е българска традиция. По телевизията празнуват всички, защото американците са католици
Sham
@tihomir ще помоля телевизията,иначе сега в 12 има повторение
joronedelchev
За пореден път се убеждавам че MAD tv е най-добрата музикална телевизия. Не знам чия точно е заслугата, но факт - перфектен микс.