Търсене на постове: телевизия

Георги Неделчев
joronedelchev
Паракокс: на "Уимбълдън" в момента е много по-тъмно от това, което виждаме по Диема 2. Същото е и с всичко останало. Телевизията рулира.
1214237584523184.jpg euro2008
Зидан гледа европейското по телевизията
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1892
lyust
Някой да знае по коя телевизия може да се гледа Уимбълдън?
1213848782500770.jpg euro2008
Ибрахимович: Ще догледам европейското по телевизията
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1581
euro2008
Швейцарска телевизия направи нацистки гаф с химна на Германия
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=515793
plastichen
Най-страшното нещо, което съм гледал по телевизията. Бостън пребиха един от любимите ми отбори.
1213612985120370.jpg euro2008
Така го прави ZDF | Германската обществена телевизия е световен пример за отразяване на големи спортни събития
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=514668
Ралица С.  Жечева
RlJt
новият сериал на ААрон Соркин се задава. една от малкото причини да подаря време на телевизията.
ирина
ryna
как пък една телевизия не си даде малко зор да пусне нещо вълнуващо в неделя?
Георги Неделчев
joronedelchev
Токов удар в кварталната мрежа на Кейбълтел. Те ти, бабо, европейско по "Диема", те ти сателитна и цифрова телевизия!
Teo
1212915575806194.jpg torashko
И днес, ще е един от тези дни, изпълнени с история.... и още нещо - ТЕЛЕВИЗИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ то в тоя дъжд кво друго ми остава...
Никола Павлов
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Чудя се по коя телевизия ще дават Евро 2008?
euro2008
Основният спонсор на Евро 2008 пуска футболна уеб-телевизия със 7 канала
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=506003
Панайот Панайотов
pan4o
Бря....тъпа телевизия. Нервен съм !! Паднах 2 пъти подред на Power Football и само веднъж ги пребих в Conquiztador-а .
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата