joronedelchev
Паракокс: на "Уимбълдън" в момента е много по-тъмно от това, което виждаме по Диема 2. Същото е и с всичко останало. Телевизията рулира.
lyust
Някой да знае по коя телевизия може да се гледа Уимбълдън?
euro2008
Ибрахимович: Ще догледам европейското по телевизията
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1581
euro2008
Швейцарска телевизия направи нацистки гаф с химна на Германия
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=515793
plastichen
Най-страшното нещо, което съм гледал по телевизията. Бостън пребиха един от любимите ми отбори.
euro2008
Така го прави ZDF | Германската обществена телевизия е световен пример за отразяване на големи спортни събития
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=514668
RlJt
новият сериал на ААрон Соркин се задава. една от малкото причини да подаря време на телевизията.
ryna
как пък една телевизия не си даде малко зор да пусне нещо вълнуващо в неделя?
joronedelchev
Токов удар в кварталната мрежа на Кейбълтел. Те ти, бабо, европейско по "Диема", те ти сателитна и цифрова телевизия!
torashko
И днес, ще е един от тези дни, изпълнени с история.... и още нещо - ТЕЛЕВИЗИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ то в тоя дъжд кво друго ми остава...
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
Lam40
Чудя се по коя телевизия ще дават Евро 2008?
euro2008
Основният спонсор на Евро 2008 пуска футболна уеб-телевизия със 7 канала
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=506003
pan4o
Бря....тъпа телевизия. Нервен съм !! Паднах 2 пъти подред на Power Football и само веднъж ги пребих в Conquiztador-а .