kudos
тия 7 сериала, които чакам довечера, не можаха ли да са снощи та да има какво да се гледа сега, а се наказваме с тая БГ телевизия..
georgimateev
@tihomir приеми го за вярно, че ми трябва нет телевизия
zhesto
Тия джапанци са луди на тема "раамен" - пак дават за това по телевизията. Уф, писна ми.Ще спя. Утре пак.
krik1
търя да си купя -лаптоп с тв.тунер: за да гледам ефирна телевизия в колата.
Luna71c
Пълен жум са имаше пак смях ама по телевизията е по смях като ги глеаш
dzone
ХаХа по телевизията -> Довършете израза "Малка -оза" айде пишете ми
leonartis
Гъзарско си е, с радио, телевизия, лаптоп и пълноценен мобилен бърз интернет в багажника на колата... Ех... Агата вече заспа... Аз имам още 56 минути батерия...