puhi02
Продуцентската компания, която има зад гърба си три издания на Биг Брадър и две на ВИП Бадър, и Нова телевизия са подписали договор за поредното издание на най-
euro2008
Хелмес, Джоунс и Марин ще гледат Евро по телевизията
http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2500202
joronedelchev
Нова тв и SIA пред окончателен развод? Не знам дали ПИБ е застрашена от фалит, но както е тръгнало - тази телевизия със сигурност. Подробности в линка...
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/05/sia.html
rhea
Натъпках си телефона с Мерилин Менсън и след малко потеглям към телевизията.
hippers
Лежа, гледам телевизия, пия прясно мляко и ям шоколад.
rhea
Ох, как окъснях. Пийвам едно кафе и изчезвам към телевизията.
Mariyan
Спирам да гледам телевизия поради две причини - не казват нищо хубаво и само се ядосвам. По-добре без телевизия.
BuKToP
Нищо не ми ражда главата... Яко се издъних пред приятелката ми. Ще гледам тъпата телевизия и ще будувам явно...