mitternacht
Пуснах си некъв "хип-хоп" на 10+ години (Шамара и т.н.). Такъв дебилизъм няма, дееба.... :/
blacksnoopy
Вчера реших, че ми се снима 4K видео през почивните дни, днес ще ми пристигне новата камерка ^^
gogata2427
Някой да се занимава с геодезия/изчертаване на профили/profiler?
tsonchev
може ли някой да ми издейства купон за намаление в godaddy за покупка на .EU домейн
eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
eMkyyy
Още малко да се постопли времето (след 3-4 месеца) и отивам ей тука...
blacksnoopy
Слагам си тука един линк (да не го затрия) ако искам да си кача някой файл в Dropbox-а, без да се логвам
https://www.dropbox.com/request/ZbNVif52kciq3zv9kiJO
aviatrix
на кой до сега мейлите от 123 му отиваха в спам ?
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко един снежен човек влезе, каза: "Тука е баси студеното", и си излезе.
bgdn
Пешо, до тук са нанесени поправките!!!
eMkyyy
Само аз ли късно посреднощ умирам за сладко?
Шамара пристигам тук с БМВто...
ама и годините бяха такива
Mar 19 2016, 00:27https://www.youtube.com/watch?v=9AyDoT3gLqk
Mar 19 2016, 12:40https://www.youtube.com/watch?v=ErxSjLCsH_E
Mar 19 2016, 16:19Мислиш ли че новите "хитове" на криско са някакви добри...
Mar 20 2016, 02:20@bgdn тази я чувам за първи път
Mar 20 2016, 08:46