mitternacht
в градския в плевен има нет... цивилизация!
dilana
Kwo pravete? Za edin preatel pitam. Merci!!11!!1!!
SaTaSi
Абе хорица някой от вас тук занимава ли се с presta shop и joomla , че на шефката и трябва някой за проект ?
mitternacht
Абе кво тука някакви рапъри (пък особено от цивилизованите държави) пеят колко са ганста' щото животът бил труден. Баа... българският пенсионер е гангста. ...
belushka20
Хора имам един много сериозен въпрос към всички които работят извън България. Ние с мъжа ми искаме да напускаме БГ да работим другаде и ми трябва малко инфо.
mitternacht
Мамка му, пичуе, нашите набори вече - семейства, деца, жените - бременни. Ние кога? Айде, тука имаме някои и други сладури дето са си в сериозни връзки... ама..