Bobdweller
Guys, трябва ми програма, която да може да копира музиката ми от iPhone-a на компютъра. Има ли нещо надеждно, което да може да свърши това? :/
mitternacht
Някой ползвал ли е от тия ел. самобръсначки (примерно на Филипс и т.н.)? Някаква идея дали са добри?
eMkyyy
При положение ,че пазара на имоти е супер зле в момента как може един апартамент в София 50кв.м. да е 30 000 Евро и то в не хубав квартал... тия хора се шегуват
SaTaSi
Хаха когато става въпрос за игри аз съм от рода на Хълк смаш и просто бия всичко наред, докато мъжа ми е стратег и измисля планове и т.н. И тук трябва стратегия
eMkyyy
Има ли сноубордисти тука ? Искам да си купя за тази зима борд и ботуши за начинаещ (никога не съм карал) ама не ги разбирам изобщо...
bgdn
Dejba... A380 във София... интересно ми е колко автобусчета ще трябва да ги извозят хората?
https://twitter.com/lufthansaNews/status/763298883137142784
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
notexist
Някой тук с логично обяснение, как се случва това месечното ми обезщетение за болнични е 10лв? (за цял месец болничен)
dandelion
Най-накрая стигнахме края на седмицата!
Само iTunes Media folder-a успявам да сменя в preferences, ама това не върши особена работа...
Sep 26 2016, 22:19Does this help? http://discussions.apple.com/thread/4977359?tstart=0
Sep 27 2016, 00:59Unfortunately, it does not, but thanks! Вече ръчно ресторвам всичко, it's gonna be a long night!
Sep 27 2016, 01:09Не - не може.
Sep 27 2016, 02:18GODDAMIT APPLE!
Sep 27 2016, 02:45