bgdn
След Сталинград... дали скоро и 123 ще го сполети същата съдба?
belushka20
Тука не познавам никой от блока и много ми е крийпи, когато някой звънне на звънеца.
dandelion
Пък баба му се е пуснала на самолети! Толкова респект имам към тази жена как дори след рак успява да си живее живота на 120%
dandelion
Всички дизайнери и програмисти в офиса идват с къси гащета (над коляно къси),тениска и дълги чорапи със затворени обувки. Дизайнери в България, по-добри ли сте?
eMkyyy
Каква е тази мода всички да ходят в Англия. Поне 50 човека имам от Facebook които заминаха за Англия и то само от моя. Кой знае колко още много има.....
Rx-Ende
Тази много ми допада как се получи.
мисля, че повечето хора (не само жените) са кисели сутрин - просто защото е гадно да ставаш рано
Aug 16 2015, 21:33Има си хора, които си стават рано и нямат проблем. Аз съм се опитвал да стана като тях, но резултата е винаги един и същ - сърдито зомби.
Aug 16 2015, 22:37Аз не съм кисела като стана, само се блъскам в половината къща
Aug 16 2015, 23:12Аз съм кисела по всяко време на денонощието. Йей.
Aug 16 2015, 23:22Нещо свикнах да ставам рано (5:00 - 6:00) и ми е кеф
Aug 17 2015, 06:32