Търсене на постове: тук

Peter Nikolow
CLPO84DWEAA7CsT.jpg bgdn
Тукашните как ли са?
Fluxy
belushka20
Препоръчвам сериалчето, топло топло излезнало от фурната - Lucifer. :)
Peter Nikolow
CMYwN66WcAAYI2v.jpg bgdn
След Сталинград... дали скоро и 123 ще го сполети същата съдба?
Fluxy
belushka20
Тука не познавам никой от блока и много ми е крийпи, когато някой звънне на звънеца.
Alex Moran ™
eMkyyy
Записах в Колежа класове за Cisco Certified Network Associate . Сега 7-8 месеца ще бутаме и после @dandelion ще ме уреди при тях на 100к стартова :) .
Георги Цветанов
t0m3kk
Някой да знае някаква хватка, да си вкарам електроника от щатите? Става въпрос за стока, която там е 70$ :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Интернета в хола 75mbps до рутера.В мойта стая 6mbps през Wi-Fi extendera... :D
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Пък баба му се е пуснала на самолети! Толкова респект имам към тази жена как дори след рак успява да си живее живота на 120%
Еми Окснитси
dandelion
Всички дизайнери и програмисти в офиса идват с къси гащета (над коляно къси),тениска и дълги чорапи със затворени обувки. Дизайнери в България, по-добри ли сте?
Alex Moran ™
eMkyyy
Каква е тази мода всички да ходят в Англия. Поне 50 човека имам от Facebook които заминаха за Англия и то само от моя. Кой знае колко още много има.....
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
image.jpg eddy
Вчера след като бурята малко отмина (20:30h) :) реално беше доста по-красиво :)
Грозното Патенце
Ducky
Започнах вече да свиквам с жегите в Израел, къпя се само по 3 пъти на ден. :D
-=*****=-
mitternacht
"Изпускане" на портфейл в Дубай @dandelion
Георги Цветанов
t0m3kk
Сега така кат' се замисля първо трябва да си купя бюро и стол, за да нямам проблем с рамото, а след това нов компютър + екстра монитор :D пак отидохме на 2к...
Стефан Митев
IMG_0595-small.jpg Rx-Ende
Тази много ми допада как се получи.
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата