Търсене на постове: тук

Теодор Георгиев
tedo92
FYI, пуснали сме парното вкъщи.
its not Eddie
_e7
кои от мъжете тука са с дълги коси
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
Теодор Георгиев
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
Snoopy
11403026_930920300301246_5552175588807848249_n.jpg blacksnoopy
Труден избор между 3 модела, обща цена 771 лв
-=*****=-
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
Peter Nikolow
5E4shoO-Aa.jpg bgdn
Ако си спомняте @Millita
Еми Окснитси
dandelion
Пример за някои от нещата които приемаме за даденост в Еропа. Тук ни четат фейсбука..
http://www.aljazeera.com/news/2015/07/australian-woman-deported-uae-f...html
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Който иска среща ( и да дойде на нея) да гласува ей тука ( powered by @hurmaqny )
http://doodle.com/x7hazpm9twvg6fid#table
Denitsa
sickornot
Нова среща на едно23 - тая събота, 20:00 пред СУ. Бъдете по-сериозни ПЛС :Д
hurmaqny
Микро edno23 среща с @aviatrix и @Rx-Ende
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
До тука двама отпаднаха. Май ще си пием бири само с @hurmaqny ...
its not Eddie
_e7
нещо странно, което ми се случи снощи
Alex Moran ™
eMkyyy
Когато хората ме питат "Ще се върнеш ли да живееш тука? " и кажа "Не!" получавам доста странни погледи все едно са очаквали друг отговор...
Еми Окснитси
dandelion
По-скъп ли е Убер от обикновено такси в София? Тук такси ми взе за един маршрут 52дирама, а убер 88...
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата