Търсене на постове: тук

Еми Окснитси
dandelion
Тъкмо пуснах първа оферта която правя над 100к дирама. Да се надяваме до края на месеца и по милион ще пускам оферти *happy happy*
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Alex Moran ™
eMkyyy
Хубаво си е у БГ-то на почивка . От 4 дни само пиене и ядене и ще се прибера 100 кила .
Nikola Minkov
valantin4u
Е най-сетне и аз в edno23 :)
Еми Окснитси
dandelion
Днес имам чувството, че всичко е под контрол. Да видим докога ще издържи това чувство :) А иначе играчката в офиса днес е едно такова:
Peter Nikolow
bgdn
йей... имаме 4 нови члена: @icaka11_95 @bgstimulanti @guide-bulbaria и @Vyrbin_Iliqnov Да ги поздравим!
Еми Окснитси
dandelion
Ох това ливанците са откачена работа. Обажда ми се 2 пъти да ми крещи, на третия път да се извини, че така не било конструктивно и ми дава нужното инфо... :) :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
FB_IMG_1436120220017.jpg eddy
Не че нещо, ама красота!
-=*****=-
mitternacht
lol в Гърция тепърва ще става голям сеир. Poor bastards. Може пък, когато съвсем им се срине икономиката, да идват да бачкат на полето в България.
Боби
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Никой не обича гълъби май. И децата ги гонят и кучетата. И аз да не остана по-назад. :)
Fluxy
belushka20
So much work, so little time :(
Fluxy
belushka20
Вече живея при свекърите, no more, квартири!
dilana
Някой от тук случайно да работеше в Propeople?
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата