dandelion
Тъкмо пуснах първа оферта която правя над 100к дирама. Да се надяваме до края на месеца и по милион ще пускам оферти *happy happy*
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
eMkyyy
Хубаво си е у БГ-то на почивка . От 4 дни само пиене и ядене и ще се прибера 100 кила .
mitternacht
lol в Гърция тепърва ще става голям сеир. Poor bastards. Може пък, когато съвсем им се срине икономиката, да идват да бачкат на полето в България.
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
belushka20
Вече живея при свекърите, no more, квартири!
dilana
Някой от тук случайно да работеше в Propeople?
за к'фи оферти става на въпрос?
Jul 07 2015, 17:57Работя тук: http://www.eventagrate.com, по разни събития и борси слагаме активации общо взето сме евент технологична компания май.
Jul 07 2015, 17:59Way to go!
Jul 07 2015, 18:34