notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
dandelion
Аз че съм зле с имена - зле съм. Ама как може да имам 4ма колеги мъже и да се казват Рой, Ремко, Марк, Майк. Как да ги оправя кой кой е...
alien_firefox
Някой от тук да използва Spotify Premium, платеният вариант. Ако да, доволни ли сте, по-добре ли е платеното или няма разлика, защото забелязах, че повтаря
LoveCappuchino
имате ли плажно селфи, което желаете да споделите ?
notexist
Айде и тука да ви го кача ;д
mitternacht
Гледам как щъкат студентите. 1. Fuck I 'm old. 2. Хубави времена бяха.
bgdn
нещо 123 опустява ден след ден...
notexist
Търся чифт шамари, които да ме свалят на земята.
хахаха ок значи съм нарушила вече 3 от 4те неща които каза. Само остава пари да дам назаем

Dec 20 2014, 11:23и трябва да внимаваш кой ще ти е първия гостенин, че какъвто е той такава ще ти е цялата година ;р
Dec 20 2014, 11:28ъъъ живея в хотел, чистачката само влиза в стаята. А апартманета ми в Дубай съм го дала под наем на един канадец докато съм тук, та той си е там (не точно гост)
Dec 20 2014, 12:26трудна работа

Dec 20 2014, 12:26това не би трябвало да се брои ;д
Dec 20 2014, 13:22