notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
notexist
Тук още не съм го обсъдила; та За и Против Нексус?
mitternacht
Окей, едно местенце, в което може да се постват NSFW изображения и линкове ен' шит при нужда, може да се флуди и прочее, да има лигня. Най-вероятно НЯМА да се
https://8chan.co/bul/
notexist
Ще си изкарам книжка само за да ходя до метро за сладко и съмърсби. ;д
Rx-Ende
Шерлог Хомз и Доктор Лотсън!
aviatrix
Може ли да пробвате да качите картинка тук над 2 мб и да ми кажете дали работи?
Вече разговорът почва да става малко creepy.
Oct 10 2014, 13:31В Холандия имат специална застраховка. Плащаш си към 9 евро на месец към едни на които си описал точно как искаш да ти е погребението и като умреш близките ти
Oct 10 2014, 13:37не трябва нищо да плащат и за нищо да се притесняват, защото ти си си го организирал. Приятеля ми (27г) има тази + една друга за 4 евро на месец която се грижи
Oct 10 2014, 13:38че където и да умреш по света ще те приберат "вкъщи"... супер шашаво е ама тук е нещо нормално...
Oct 10 2014, 13:39винаги има и друг начин
http://bodyworlds.nl/information/
Oct 12 2014, 12:39