_e7
какво добро сторихте от неделя до сега?
t0m3kk
Никаква идея защо тея хора си мислят, че ще програмирам за без пари...
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
tedo92
също така, стискайте палци даскалите ми да са достатъчно напористи и да уговорят Tony Iommi да ни изнесе лекция.
Alita
Дали е възможно да си получа свидетелството за съдимост в рамките на 3-4 часа?
notexist
Повече няма да ставам в 6 и 30, пък.
абе тука една библиотека ми гърми че иска версия 4.5.0 а аз имам 6.0.6 и не знам какво да правя
Nov 11 2014, 16:43седни на друг комп който има старата версия?
Nov 12 2014, 09:14сложих стара версия и тръгна ^^
Nov 12 2014, 09:51Е аз мислех, че се оплакваш защото не може да сложиш старата версия
Супер, че се е получило. btw, някакво мнение за самсунг галакси таб 3 8"?
Nov 12 2014, 09:55за галаксито нищо не мога да ти кажа. тука в офиса май имаме 1, ще видя и ще ти кажа
Nov 12 2014, 10:38