notexist
А ве аз имам снимка с @man0l веее, вий ко знайте :о ;д
eddy
скучая, мдам. първите са най-пострадали, бях седнала върху тях, едва се държат, за антика ги пазя
Ducky
"If no one comes from the future to stop you from doing it then how bad of a decision can it really be?"
belushka20
Разглеждам тука едни картинки за татуса и попаднах на тва.. ИНЪФ!
nemesys
някой от тука играе ли Castle Clash ..заребил съм се последно време
Не помня кога се запознахме. Помня само, че те видях на спирката на сточна и те заговорих.
Mar 24 2014, 11:12То това мога ли да го забравя
Беше шок, няква ми се появява и ми вика "notexist!" Бях като гръмната хаха, май беше 2007ма септември. Ти трябва да си първата!
Mar 24 2014, 11:15ехе 2007ма не бях в едното. По-скоро 2008 да е било., ако е било септември.
Mar 24 2014, 11:19Септември беше, по време на поправителната сесия
Ама мислих че е била преди втори курс, ама ще да е било преди трети. То и аз май съм от 2008ма тука хаха 
Mar 24 2014, 11:23Не си направих точно сметките
Mar 24 2014, 11:23