notexist
Разкошно е, тоя хотел си заслужава парите!
coolpuppy
Как да си изтрия профила?
spaceman90
Дайте линк,моля,към някой читав активатор за уин 7ца,че тея замундските нещо не можах да ги подкарам.
hurmaqny
These meds make me sleeeeeepy.
SaTaSi
Едва сряда а нямам и минута спокойствие. Работа, на повикване от работа, курсове. Може би до тук имам общо 6 часа съм за седмицата, да видим как ще е до края ..
bgmdb
Драконите, тези очарования излезнали от приказките, и зрелищата със тях смятат също-така и разделна популярност и в забавленията . Затова ние тук в т
http://bggdb.com/t/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D0%B4%D1%80%D0%B0...html
dandelion
Почивен ден за пръв път от 2 месеца и го изкарвам lame - на басейна вкъщи, работеща на телефона си (who invented teamviewer...)
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 44) - Тук трябваше да напишем нещо остроумно, ама с тая биренка бухвално онемяхме! Затова:
туй храна ли е бе?! Я си вземи една манджа
Dec 14 2013, 18:19е после, в механата ;д ся се наслаждавам на леглото и си мисля че с кеф бих стояла вързана за таблата
Dec 14 2013, 18:21и да те разбиват отгоре нали
Dec 14 2013, 18:23и мисля, че тия белите са сложени да не ти се блъска главата на кораво
Dec 14 2013, 18:24бомбастично човек
Dec 14 2013, 18:41