kokermur
Добро утро.. Реших да опитам отново да намеря приятели тук.
eddy
много мизерен случай - болен отива на преглед, съблича се и сестрата му казва 'защо не си сменихте бельото', а той 'за да покажа на доктора течението'. мани!
War1an
След 3 седмици чакане лаптопа най-после е тук ^_^ INFINITY HAPPY PANDA FACE
pacopetkov
Като гледам снимките ви в челинджа, съм един от най старите тука (като години)
SaTaSi
Заминавам за четири дена при съкровището (свекървата) имам запазен час за масаж от нея и мога да кажа с ръка на сърцето, че тя наистина е съкровище.
pacopetkov
Да се оплача и тук че не ми върви
_e7
да се снимате като бейн, като за маска използвате слушалки и да направите снимката профилна тук
Ethernet
Тва тука последните 3 дена, ходят с краката нагоре, е*ах му майката ...
eddy
ooo, моята малка и прекрасна мецка си е намерила удобно място при другата ми мецка
направи челъндж
Feb 28 2014, 00:01Всеки път като влезете да пуснете постинг ли? Смятай к'во мазало ще стане..
Feb 28 2014, 00:09аз вече влизам по-малко
Feb 28 2014, 00:11