mitternacht
Aaaaaaa! "Gravity"!!!!!!!!!!!!!! Отдавна не бях гледал нещо толкова добро и качествено! Красота!!!!! КРАСОТА! Наслада за сетивата, а и тая доза истински страх!
viktorkoichew
Пожелавам на всички да станатe майки и бащи със прекрасни синове и дъщери. : ))) <3
_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
Ducky
When Nietzsche Wept е най-невероятният филм, който някога съм гледала!
notexist
Да бе да, не е познал че ще му кажа къде работя.. Психари.
Ethernet
Май само тук не съм наспамил.
Това, което излезе снощи, не е добро к-во
сега го свалям от тук http://publichd.se/index.php?page=torrent-det...62e8ad7a6b
Feb 07 2014, 15:04има го в замундите в хд
Feb 07 2014, 23:49Няма го, най-големия release там е 15GB :/
Feb 08 2014, 10:43е ти кво искаш 60гбайтови релийзи ? всичко над 6 гб е с яко качество
Feb 08 2014, 12:47Като се надявам филма да е готин свалям 40GB, така или иначе на монитора нищо не гледам
Feb 08 2014, 12:57