mitternacht
хм, пичуЕ, колко от тук сме висшисти?
joronedelchev
Lumia 920 няма да се появи официално тук преди март - явно Nokia не смогва да произвежда достатъчно. Затова - здравей Note 2, а WP8 засега го слагам на трупчета
mitternacht
нема фейсбук, Апокалипсиса иде
notexist
И в Стара Загора имаше сняг... За две секунди...
belushka20
Почвам си колекционирам снимки на мъжете от едното и да почвам да ги търся че са много 'убави!
viktorkoichew
Заклевам се че в тая песен се пее: Оставам тук, аз оставам тук. Писма ми живота с теб. Кур за теб!"