notexist
Имам голям проблем. Спи ми се. Ама ако заспя сега, ще се събудя след два часа и цяла нощ ще съм бууубубухал... Ако пък не си легна, не знам кво ще стане ;д
blacksnoopy
Ударно строителство и ремонти е планирала Столичната община за догодина. За това ще бъдат похарчени почти 500 млн. лв.
http://sofia.dir.bg/news.php?id=12448863
t0m3kk
от кога не съм влизал тук...
mitternacht
басимайкатаквойстуденоооо I will always love you...
tedo92
няма да съм аз, ако транспортът ми няма 3 часа закъснение...
notexist
Дайте ми идея за филми, сериали, нещо, което да си сваля за два дни без нет?
joronedelchev
Бащата на Ани в "Революция Z" яко преиграва, той е тукашният Калин Врачански.
engise
Купих си нови слушалки и се загледах в етикета... Хмммм
notexist
Омг, не си знам паролата за едното :-D
coolpuppy
Избягвам да влизам тук повече от веднъж, дваж на ден. Твърде много лиготия и простотия.
и да слушаш псувни, простотии и тн и тн
Nov 20 2012, 23:26да, точно. така като простея и аз не ми обръщат внимание "ама как можа да кажеш думата пишка, не те е срам"
а аз си просто искам да простея 
Nov 20 2012, 23:28няма нищо лошо в думата "пишка" нали знаеш кое животно лети най-високо, патката на космонавта
Nov 20 2012, 23:29
ахахахахах.... редбул, майна! 
Nov 20 2012, 23:30
Nov 20 2012, 23:32