blacksnoopy
i5-ката ми е пристигнала при моя човек в USA. Остана да си избера дъно, рам и SSD от тук.
eagle
Завиждайте ми. handmade, homemade.
specter
Отлагах, отлагах ... днес отидох на зъболекър и излезе, че трябва да ми вадят мъдреца, понеже е на криво и е повредил и съседния зъб ...
LoveCappuchino
Да значи вие може да имате група "дупета" и "цици" тука ще ме хейтвате че поствам мъжко ... да ви се не знае ***
belushka20
Оттук нататък ще казвам това с мексикански акцент >
_e7
Какъв е смисъла да споделяш статуси във фейса? А какъв е да споделяш тука? Пак съм в онази точка на живота си, където нищо няма смисъл.
coolpuppy
Да сложа нещо хубаво тук, че нещо не ме кефите напоследък. Alexandra Wydrych!
samotnata
Светът е ролкова самотно място ....
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
engise
Ебати дългия ден... айде да се свършва по-бързо