engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
mudisoft
мн приятно се работи с температура (sun)
notexist
Дъжд, светкавици, есента дойде. Смятам, че заслужава място тук..
coolpuppy
Някой има ли идея, дали мога да прекратя трудовият си договор без предизвестие и последици, ако съм го подписала преди 5 дни?
spaceman90
ей тука една песничка на Рут,да ви шерна..
alish
Абе... аз си влизам всеки ден тук. Туку що остановявам обаче, че постовете ми от последната година се побират в 2 или 3 страници. Дъ фък.
coolpuppy
Докато все още имам червено в косата си.. ей тук ще го оставя.
aftercollabz
пътувате ли бре? начи, искам сичкото ино двье търи тука довечера. казах!
belushka20
И в крайна сметка никой няма да дойде на проклетата среща май а?! Хипер несериозни сте!
@belushka20 пушенето на трева е съвсем различно нещо и в момента е много по-достъпно от цигарите
Nov 01 2012, 20:06Shut up
I know that
Nov 01 2012, 20:1278 коменара... лол
Nov 01 2012, 20:12сега е момента някой да започне спор за Mac vs PC, iOS vs Android, religion, politics, Savkov и etc. Ще се съберат още толкова коментара
Nov 01 2012, 20:41САВКОВ!
Nov 01 2012, 20:41