gg04
Вчера се навършиха 10 години откакто работя в настоящата ми фирма.
notexist
имам нов глобулски номер, ако някой има стария ми да го трие
kastiel
Някой усети ли земетресението? Аз съм от град Костенец и бих казал ,че беше доста силно ... някой друг?
coolpuppy
Първи работен ден. @SunnyBeach/theBounceClub
AppleFan
iPad на Apple Все още # 1 в продажбите на преносими компютри
http://www.myapplebg.com/2012/05/ipad-apple-1.html
Bobdweller
10-часова смяна на работа в дъждовна събота. Check. √ Дотук с плановете ми да отида и с колелото...
t0m3kk
Нещо регистрацията в сайта не работи?!
dandelion
Да не сложа значи блуза с деколте на работа... Тея холандци понеже са супер високи са и лесно забележими накъде им се цели погледа..
Честито
Определено е нещо за хвалене. Аз на 23г съм минала през 9 фирми 
Jun 11 2012, 11:06Младостта ми мина тук... Иначе ми е четвъртата работа и втора софтуерна фирма.
Jun 11 2012, 11:11E както го каза
Все пак е само работа, не е целия ти живот. 8-9 часа от общо 24 дневно 
Jun 11 2012, 13:18