_e7
18 точки, егати слепия дет съм
mitternacht
Да речем, че се вписва в категорията "цици", което пък с малка условност позволява да бъде качена и тука, което пък дава бонус точки :Д
emkal
Концертите на Азис в Америка са почти напълно разпродадени. Само броени дни след пускането на билетите на пазара стотици фенове отвъд океана са закупили ценни х
http://jylto.com/bg-kliuki/razprodadoha-azis-v-sasht
coolpuppy
И тук ще я сложа, на който му се слуша хубава музика да пуска. Лека нощ.
dandelion
Като го казах и осъзнах... вече 5 години не живея в България със сумарен престой там от около 30-40 дни. Тази седмица ме е налегнала страшна носталгия...
joronedelchev
Предлагам на гърците да прегърнат комунизма изцяло и без уговорки, поне за 45 години.
alien_firefox
Я да видим ся кой тук е гледал Grenadier m/
engise
Някой да знае колко парички е сместъра в Делта за гафичен дизайн ?
joronedelchev
1200 последователи в Twitter. Не звучи зле, но тези около 200 тук в Edno23 са ми по-скъпи.
alex95
Thank god for 3g tethering. Curse m-tel for slow 3g tethering. >.<
аз па 22 :Д
May 12 2012, 23:19Ем, явно тук ще се съберем черните овце на скЪчкЪ.
May 12 2012, 23:33това зависи и от телевизора ви
May 13 2012, 20:11I knew it. :o *гепи*
May 13 2012, 23:43na men mi be6e posledniq pyt nqkade kym 120
May 26 2012, 10:58