mitternacht
Голяма х*йня. Ако се чудите от къде се появяват всичките рекламни, омазващи профили- пишете в гугъл "онлайн репутация edno23" Това е много идиотско.
disappointed
На седмия етаж се усеща доста земетръса. Пред входа има кемпери.
mitternacht
В Плевенско усетено за около 2 секунди... Епицентъра в Южна ли е?
dandelion
Отложоха ми полета за другата неделя... Ама аз си приключих всичката работа тук.. Цяла седмица какво ще се преструвам да работя....
blacksnoopy
Направих си класация за най-скучни бг сериали. Започвам от най-скучния: Сутрешен блок > Домашен арест ≥ Етажна собственост
engise
-100 лв от следващата заплата.
aviatrix
Никой не се обади , значи не съм нает. NEEXT!
да бе то с тва "всички" спрях да се чудя кой да следя мн тъпо (:
May 24 2012, 13:44и аз съм като @dandelion в повечето дни.
May 24 2012, 13:47купете си twitter : D тука всички ни мързи да постваме...
May 24 2012, 13:49Започвам да следя повечко и да поствам неща от типа на " пия зелен чай с жасмин и си счупих нокътя" честна скаутска! Започвам летен спам
May 24 2012, 14:41
May 24 2012, 14:48