joronedelchev
Ако прочета още няколко такива статии, нищо чудно и да дам шанс на някоя Лумия до края на годината.
http://www.businessinsider.com/windows-phone-better-than-iphone-2012-...ools
kanibali
Кой ще ми стане приятел ?
kanibali
Защо беше изтрит моят профил!? Какво наруших!?
gogata2427
Тук малко фалшиво се е усмихнал , досаждат му..
alex95
SMART ми каза че твърдият ми диск е работил точно 1.50311219 години (549 дни). 0 грешки до тук
krAsInkA
Дъждовно, гадно, мрачно, студено ... и като гледам прогнозите, цяла седмица ще е така.. Ама че временце, то ми се подиграва!
Nona
ОМГ, заминавам... ;в Неочаквано, на тъгадък, но все пак прекрасно. ^^
aviatrix
nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! don't die Hank !
Аааа, ми ползвай API-то на facebook :Д
Apr 13 2012, 14:21да, но нещо не мога да го видя точно това
Apr 13 2012, 14:22https://developers.facebook.com/tools/explore...0667166482 E от тука си взимаш аксес тоукен и не знам как става другото
Apr 13 2012, 14:25А, там в дясно цъкни на feed и излиза
Apr 13 2012, 14:27дам, но не мога да изкарам постовете... нито в feed, нито в posts макар и навсякъде да съм нацъкал за token-a
Apr 13 2012, 15:28