_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
eddy
ауу, чувствам се изключителна доволна от себе си +, че спазмите У абдоминалната област си заслужаваха и тъпите-гадни-смотани киселини, които смущаваха съня ми
Ethernet
Бахти, легнал съм в 23:00 и съм заспал в 1 без нещо. Тъпите съседи само люскат. Деба и пияниците...
pacopetkov
Да идва 14 Февруари, да си взимам дипломата от УНИБИТ и да се приключва!
viktorkoichew
Къде да си направя блог (бе) ?
eddy
след изпит винаги чувствам супер големия глад, сега ще се натъпча като прасчо
Alita
от един час слушам брат ми как хълца. how cute :з
Alita
е мега тъпото да не мога да си изтгеля messenger за телефона.. :<
coolpuppy
4 денонощия и 13 часа сън.
viktorkoichew
Прости греховете ми, Боже. Греховете на младостта ми, греховете на възрастта ми. Греховете на душата ми. Греховете на ума ми. Доброволно допуснатите ми грехове.
да бе мн малко 30 лв. - интересни врътки... (аз я имам де)
Jan 24 2014, 22:42Защото нали с някои видеокарти идва с бонус код за BF4 и човек като си купи 4 такива карти, запазва си 1 код и останалите ги пуска по 30 лева
Jan 24 2014, 22:55а, е щото каза че без код са дошли и се зачудих
Jan 25 2014, 00:43Моите са без код, но на други са им са с код и са ги пуснали из форумите и продавалник
Jan 25 2014, 01:20Аз вече фармя само по 77 Doge на час и се чудя дали си струва.
Ама пък поне мога да фармя докато съм на компа и не ми пречи.
Jan 25 2014, 17:16