Търсене на постове: тъп

Snoopy
2014-01-22 17.48.39.jpg blacksnoopy
Ще копаме ли
its not Eddie
_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
ауу, чувствам се изключителна доволна от себе си +, че спазмите У абдоминалната област си заслужаваха и тъпите-гадни-смотани киселини, които смущаваха съня ми
Нико Митов
Ethernet
Бахти, легнал съм в 23:00 и съм заспал в 1 без нещо. Тъпите съседи само люскат. Деба и пияниците...
Съни
FromTheInside
Спряха ни ваучерите за такси и храна от работата. Баси тъпото :(
Plamen Petkov
pacopetkov
Да идва 14 Февруари, да си взимам дипломата от УНИБИТ и да се приключва!
fransk Cognac
viktorkoichew
OOooooooooooooooooooooooooooooooo Просължение на най-якия филм :D 21 goes 22 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
да му и тъпнята, не обичам тъмнината, какво се случи на милата ми лампа, та не работи :(
fransk Cognac
viktorkoichew
Къде да си направя блог (бе) ?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
след изпит винаги чувствам супер големия глад, сега ще се натъпча като прасчо
Alita
Alita
от един час слушам брат ми как хълца. how cute :з
Alita
Alita
е мега тъпото да не мога да си изтгеля messenger за телефона.. :<
Fluxy
belushka20
Абе мобилното едно не работи като мобилно. Пак ми отваря инаквото едно23
BE PREPARED!
coolpuppy
4 денонощия и 13 часа сън.
fransk Cognac
viktorkoichew
Прости греховете ми, Боже. Греховете на младостта ми, греховете на възрастта ми. Греховете на душата ми. Греховете на ума ми. Доброволно допуснатите ми грехове.
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата