Търсене на постове: тъп

Грозното Патенце
Ducky
Човечета, какъв ви беше първия пост тук? :D
шУс!
1512634_10152479593034008_408855070_n.jpg notexist
@War1an ето ти банани :Д
шУс!
notexist
Не мога да си сменя тъпата лента на тъпата щракалка и цялата станах в мастило.. Мрън.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Android vs me : 1-0
Fluxy
belushka20
Аз : Сука как ме гледа тъпо. Квартирантката : Как искаш да те гледа, като завършил висшист ли? :D :D :D
Denitsa
sickornot
отивам на коледно парти, въпреки че моите 2ма колеги от екипа няма да ходят и ще съм с някакви хора, които почти не познавам... :/
Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Чия вина е според вас? Черната кола или сивата.
Грозното Патенце
Ducky
За олимпиадата по философия избрах да пиша по Ницше... Кой дявол ме накара да се нагърбя с него, а не с някой приятен екзистенциалист?! :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
най-гадната (не тъпа) лекция до сега, честно... необичайно късен час + каква тема... каква тема........ хиляда точки
Цончев
tsonchev
На бързо направено клипче. Първи стъпки на вегаса :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Имам 2 инвайта за Aviate, някой иска ли? :)
http://getaviate.com
Георги Неделчев
joronedelchev
Много нахални хора има на този свят, много. Чак се отчайвам понякога или започвам да си мисля, че аз съм лудият.
Denitsa
sickornot
аргхх мразя да греша и да се чувствам тъпа след това :(
Грозното Патенце
Ducky
Трета почти безсънна вечер. Изтощението ме докарва почти до лудост, а сетивността ми бавно се притъпява и кара тялото ми да се чувства болно.
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата