notexist
Не мога да си сменя тъпата лента на тъпата щракалка и цялата станах в мастило.. Мрън.
sickornot
отивам на коледно парти, въпреки че моите 2ма колеги от екипа няма да ходят и ще съм с някакви хора, които почти не познавам... :/
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
dandelion
Чия вина е според вас? Черната кола или сивата.
eddy
най-гадната (не тъпа) лекция до сега, честно... необичайно късен час + каква тема... каква тема........ хиляда точки
joronedelchev
Много нахални хора има на този свят, много. Чак се отчайвам понякога или започвам да си мисля, че аз съм лудият.
Ducky
Трета почти безсънна вечер. Изтощението ме докарва почти до лудост, а сетивността ми бавно се притъпява и кара тялото ми да се чувства болно.
http://edno23.eu/view/post:21758
Dec 31 2013, 00:00http://edno23.eu/view/post:1372415
Dec 31 2013, 00:04http://edno23.eu/view/post:1163994
Dec 31 2013, 01:55 през mobihttp://edno23.eu/view/post:114719 O.o
Jan 10 2014, 20:43http://edno23.eu/view/post:350925 тъпо
Jan 18 2014, 23:50