joronedelchev
BG Playboy с нови 55% спад в рекламните постъпления за последната година - единственото измежду всички тукашни списания с такъв срив. No more comment.
eddy
днес едно момче ме помоли за 60ст., не му стигали за влака, помислих, че ме лъже и му отказах. видях как питаше хората, а те му отказваха, стана ми жал
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
notexist
RIPD, както и предполагах - тъп до безобразие.
hurmaqny
Отворих VS, гледах го тъпо няколко минути, казах си "Not tonight" и го затворих. :|
SaTaSi
Понеделник вечер се прибрах в 10:00. След това ни извикаха в 02:00 и работихме до 06:00 и най-тъпото е, че дори не успяхме да го спасим.. Кофти почна седмицата
notexist
Какво беше, да не смесвам алкохол и лекарства? Ъъъ, утре ще пробвам пак ;д
notexist
Помляна съм, устната ми е подута и коляното ми е разбито :/
belushka20
Стартирах днес диета с диня и си смачках последните 4 цигари. Мамка му I'm doing this shit!
Предпочитам Максим ;д
Sep 01 2013, 16:00Те са горе-долу на същото дередже. Нямат толкова голям срив по единствената причина, че никога не са били нависоко, за разлика от Плейбой.
Sep 08 2013, 11:21