Търсене на постове: тъп

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Такава борба с натъпкването на чантата ми скоро не е имало :) Боже колко е трудно да си жена в днешно време и да ти трябват толкова много неща.... Лудница ...
Боби
Bobdweller
Хора с лаптопи, ползвате ли охладители и ако да, какви и доволни ли сте от тях? :)
Peter Nikolow
bgdn
Ho Lee Fuk! http://www.bohemian.com/BohoBlog/archives/201...ho-lee-fuk
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
eddy ходи болен
Snoopy
back-front.jpg blacksnoopy
Още 17 дни до пускането в продажба
Alex Moran ™
eMkyyy
Къпя се и вместо шампоан за коса си слагам пяна за бръснене на ръцете и седя и я гледам тъпо и си викам WTF.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
още малко ииии.... край!
шУс!
notexist
Olympus has fallen - още един тъп американски филм с много пуцане
шУс!
notexist
Ебаси тъпнята, трябва да си местя сайта...
Грозното Патенце
Ducky
Горещ шоколад, книга и дъжд са трите компонента на чудесен завършек на изтощителен ден.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Когато почти се избиват кой да седне в градския транспорт. Когато плюскат, пият и пушат като за последно и не на последно място, когато са изпълнили сърцата си
-=*****=-
mitternacht
При възможност си вземете електронен четец за книги. Улеснява страшно много, удобно е, при наличието на "Читанка" е грехота да не се използват ресурсите ѝ.
Fluxy
belushka20
Ако искате по-лесно да си изперете обувките, защипете вързанките през капака на пералнята :)
-=*****=-
Y0PfR0p.jpg mitternacht
:D
Грозното Патенце
Ducky
Ха-ха, общината не иска да спонсорира идеята ни за литературен клуб, за това търсим спонсори от Англия... Fuck you, кмет! -.-
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата